Умови TFP-зйомки собак

 

TFP-зйомка (з англ. Time for Prints — «час за фотовідбитки») — взаємовигідна безоплатна зйомка, за результатами якої власник «моделі» отримує фотографії в обмін на час, витрачений на зйомку і підготовку до неї.

Ці зйомки для мене обов’язково творчі, і я як фотограф чекаю від них можливості реалізації своїх ідей, а також поповнення портфоліо фотографіями з нестандартними ракурсами, локаціями, рідкісними породами.

 

На даний момент актуальні такі умови для участі в TFP-зйомці:

  • собака виконує команди на витримці, зокрема може перебувати в умовах міста без повідця і нашийника
  • у власника є доступ до незвичайних закритих локацій — природних та інтер’єрних
  • ви власник собаки унікального забарвлення або рідкісної породи

 

Щоб результат виправдав і мої, і Ваші очікування, собака має постати перед камерою у своєму найкращому породному вигляді і стані здоров’я. Від фізичної і психологічної готовності моделі безпосередньо залежить якість і кількість готових фотографій.

Домовляючись зі мною про TFP-зйомку, Ви даєте згоду на розміщення фоторобіт у моєму портфоліо на сайті, у соцмережах, онлайн і офлайн ЗМІ, участь у виставках, а також продаж знімків у фотобанках (див. статтю).

Надсилайте свої пропозиції та заявки на участь у TFP-зйомках на адресу olgakhazai@gmail.com з позначкою «TFP-зйомка», обов’язково вкажіть породу, стать, вік і навички собаки. Я веду базу даних TFP-моделей і при нагоді можу звернутися до Вас із пропозицією про взаємовигідну співпрацю.