Подарункова фотопродукція для власників собак

Чи часто ми присвячуємо час перегляду фотографій, відкриваємо купу папочок на екрані монітора? Будемо чесними з собою — вкрай рідко або взагалі ніколи. Ми робимо багато знімків, щоб у якийсь момент із сумом усвідомити, що історія за останні 10-15 років була назавжди втрачена зі старим комп’ютером, пошкодженим жорстким диском, загубленою флешкою.

А знімки повинні тішити, зворушувати, мотивувати, і чудово, якщо вони перед очима в потрібний час. До фотографії в рамочці зовсім інше ставлення, ніж до сотень і тисяч захованих у комп’ютерних нетрях. Та й надруковані на якісному папері вони можуть зберігатися десятки років. Але ж крім друку існує безліч інших способів увіковічити улюблені кадри на радість собі або в подарунок близьким.

Можна взяти за основу одну фотографію або групу знімків.

Для поодиноких знімків можна вибрати як фотодрук, так і стилізацію в різних рукодільних техніках (живопис, графіка, силует, аплікація, вишивка, декупаж, трансфер тощо) з подальшим відтворенням на фотоматеріалах, самоклейці, сувенірній продукції, одязі, аксесуарах, предметах інтер’єру тощо.

Серію кадрів можна оформити у вигляді фотокниги, календаря, племінної книги, скласти фотовідбитки у бокс (наприклад, дерев’яний короб із гравіюванням або скляну скриньку), скласти на стіні колаж із фотографій в рамках.

Друк деяких варіантів фотопродукції можна замовити у мене, зокрема:
— фотографій на фотопапері
— інтер’єрних фотокартин на холсті, пластику, акрилі
— фотокниг
— листівок, календарів, блокнотів
— на одязі та домашньому текстилі
— на сувенірній продукції — посуді, магнітах, пазлах, брелоках, чохлах для телефонів, килимках для миші тощо.

Також я можу підказати, де і як оформити фотографії в паспарту, придбати фоторамки, скриньки для фото, або запропонувати Вам готовий варіант.

Більш детальна інформація та розрахунок вартості надається за запитом.