Як підготуватися до зйомки

Фотозйомка тварин — не тільки весела творча подія, але й досить складний робочий процес. Щоб зробити його результативнішим, належним чином підготуйте свого улюбленця.

Напередодні зйомки, особливо екстер’єрної або рекламної, важливо собаку «привести у виставковий вигляд» — помити, вичесати, підстригти кігті (вкрай важливо для зйомки на паперових фонах) тощо. Візьміть із собою на зйомку необхідні інструменти та засоби гігієни — гребінці, паперові та вологі серветки для витирання лап, слини, очей тощо, пелюшки для цуценят. Допомогти з підготовкою Вашого улюбленця може професійний грумер, для декоративних довгошерстих порід його присутність і під час зйомки э дуже бажаною.

Якщо під час зйомки будуть присутні декілька тварин, необхідно підготувати спальні місця і повідці або клітки для моделей, що будуть очікувати своєї черги.

Щоб собака був умотивований працювати, а також легше переніс дорогу до локації, перед зйомкою його годувати не варто, але треба добре вигуляти.

Також не забудьте взяти з собою воду.

Під час зйомки нам знадобиться все, чим можна привернути увагу саме Вашого собаки — найбажаніші ласощі, улюблені іграшки — пищалки, м’ячики, пулер, фрізбі для активних ігор тощо. Крім того подумайте, на які слова, інтонації та звуки реагує Ваш улюбленець.

Чудово, якщо собака знає не лише стандартний набір команд, а й вміє виконувати цікаві трюки, має особливі навички і звички. Давайте спробуємо відзняти все те, що характеризує саме Вашого улюбленця.

Якщо крім господаря на зйомці буде присутній хоча б один асистент, завдання помітно полегшиться. Під час екстер’єрної зйомки присутність професійного хендлера є обов’язковою. Роботи вистачить на всіх — поставити собаку в стійку, посадити, вкласти на підлогу, втримати на місці або ж навпаки погратися, побігати, покидати іграшки для створення динамічних кадрів, підкорегувати зовнішній вигляд, прибрати зайві предмети з кадру, привернути й утримати увагу моделі. Помічника чи хендлера можете знайти і запросити Ви самі, за відсутності такого порадити досвідченого фахівця можу я.

І не забувайте — запорука успішної фотозйомки — це чудовий настрій — Ваш і Вашого улюбленця :).